О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 24 декабря 2021 года № 20/140-VIІ "О бюджете Новобаженовского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 23/185-VІI
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете Новобаженовского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 20/140-VІI, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Новобаженовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 983,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 440,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 172,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 371,2 тысяч тенге;
2) затраты – 70 648,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 664,8 тысяч тенге;

"Новобаженово ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/140-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 23/185-VІI шешімі
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Новобаженово ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/140-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Новобаженово ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 983,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 440,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 172,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 371,2 мың теңге;
2) шығындар – 70 648,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 664,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 664,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 664,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению
маслихата № 23/185-VІI

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 664,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 664,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов