О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 9/2-VII "О бюджете города Риддера на 2022 - 2024 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2022 года № 16/2-VII
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата "О бюджете города Риддера на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 9/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26224) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7446708,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5446603,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41769,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15706,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1942630,5 тысяч тенге;
2) затраты – 9055113,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -75948,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 75948,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1532457,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1532457,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 75948,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1608405,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 105563,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 264315,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 881227,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые трансферты на развитие за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 209921,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 186293,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/2-VII "Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 маусымдағы № 16/2-VII шешімі
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШTІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/2-VII "Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу тізілімінде №26224 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Риддер қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7446708,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5446603,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41769,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15706,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1942630,5 мың теңге;
2) шығындар – 9055113,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -75948,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 75948,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1532457,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1532457,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 75948,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1608405,4 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 105563,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 264315,5 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 881227,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен нысаналы даму трансферттері 209921,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 8-2 тармақпен толықтырылсын:
"8-2. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 186293,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.