О бюджете Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 6 января 2022 года № 18/4-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/4-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30.12.2022 № 31/4-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокбайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 49 843,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 541,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 302,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 874,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -31,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31,0 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/4-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/4-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2022 № 31/4-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 843,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 47 302,0мың теңге;
2) шығындар – 49 874,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -31,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31,0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 21.11.2022 № 29/11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджет Кокбайского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 42 367,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 6 января 2022 года
№ 18/4-VII
Бюджет Кокбайского сельского округа на 2022 год

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 29/11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 42 367,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 18/4-VII шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Көкбай ауылдық округінің бюджеті