О признании утратившим силу решение от 16 марта 2017 года № 9/5-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2022 года № 24/9-VII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение от 16 марта 2017 года № 9/5-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4964).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

"Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 наурыздағы № 9/5-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 24/9-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 наурыздағы № 9/5-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4964 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев