О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15/3-VII "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2022 года № 21/2-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15/3-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 154833,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18657,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-757,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135419,4 тысяч тенге;
2) затраты – 157475,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2642,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2642,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2642,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/3-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21/2-VII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/3-VІІ шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 154833,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-757,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135419,4 мың теңге;
2) шығындар – 157475,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2642,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2642,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 2642,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.