О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 12-2-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2022 года № 19-5-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12-2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26158) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3891817,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1671303 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6451 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 2214063,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4160268,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41417 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50473 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 309867,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309867,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 91890 тысяч тенге;
погашение займов – 50473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 268450,9 тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 36627 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 1004905 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 353064,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У.Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата

Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 19-5-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26158 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3891817,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1671303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6451 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 2214063,7 мың теңге;
2) шығындар – 4160268,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41417 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50473 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 309867,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 309867,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 91890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50473 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 268450,9 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 36627 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 1004905 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 353064,3 мың теңге сомасында көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының