О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 17/5-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/6-VІІ "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 109595 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104845 тысяч тенге;
2) затраты – 109906,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 311,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311, 5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 91211 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 608 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 90603 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 139765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99894 тысяч тенге;
2) затраты – 149379,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9614,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9614,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9614,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 17/5-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109595 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104845 мың теңге;
2) шығындар – 109906,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 311,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,5 мың теңге.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 91211 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 608 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 90603 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139765 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99894 мың теңге;
2) шығындар – 149379,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 9614,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9614,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9614,6 мың теңге.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 64671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60096 тысяч тенге;
2) затраты – 65094,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 423,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 42559 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 904 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 41655 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 209890,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3175 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192664,4 тысяч тенге;
2) затраты – 213310,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3419,9 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 185881,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 903 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан - 148500 тысяч тенге, из областного бюджета - 16500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 19978,4 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 69927,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5803 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63707,5 тысяч тенге;
2) затраты – 70829,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 902,2 тысяч тенге;

1) кірістер – 64671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60096 мың теңге;
2) шығындар – 65094,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 423,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423,2 мың теңге.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2022 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 42559 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 904 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 41655 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209890,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3175 мың теңге;
трансферттер түсімі – 192664,4 мың теңге;
2) шығындар – 213310,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 3419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3419,9 мың теңге.";
12 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2022 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 185881,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 903 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен - 148500 мың теңге, облыстық бюджеттен -16500 мың теңге, аудандық бюджеттен 19978,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69927,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63707,5 мың теңге;
2) шығындар – 70829,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 902,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,2 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 48003,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 555 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 47448,5 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5391 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91563 тысяч тенге;
2) затраты – 97947,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 721,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 721,2 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7292 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49515 тысяч тенге;
2) затраты – 57516,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 663,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 663,7 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 32717 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 1023 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 31694 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 252638,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41505 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4577 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,2 мың теңге.";
15 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"15. 2022 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 48003,5 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 555 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 47448,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"16. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97226 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5391 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91563 мың теңге;
2) шығындар – 97947,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 721,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721,2 мың теңге.";
19 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7292 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49515 мың теңге;
2) шығындар – 57516,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 663,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 663,7 мың теңге.";
21 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"21. 2022 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 32717 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 1023 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 31694 мың теңге сомасында ескерілсін.";
22 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"22. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252638,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41505 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4577 мың теңге;

поступления трансфертов – 206556,4 тысяч тенге;
2) затраты – 257502 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4863,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4863,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4863,6 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 189841,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 2477 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 187364,4 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 371747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22708 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2929 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 346110 тысяч тенге;
2) затраты – 373770,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2023,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2023,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2023,7 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в следующей редакции:
"27. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 338373 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 592 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан - 139500 тысяч тенге, из областного бюджета - 15500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 182781 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265737,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258247,1 тысяч тенге;
2) затраты – 266227,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 490,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 490,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 490,1 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:

трансферттер түсімі – 206556,4 мың теңге;
2) шығындар – 257502 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4863,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4863,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4863,6 мың теңге.";
24 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"24. 2022 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 189841,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 2477 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 187364,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"25. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371747 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2929 мың теңге;
трансферттер түсімі – 346110 мың теңге;
2) шығындар – 373770,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2023,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2023,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2023,7 мың теңге.";
27 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"27. 2022 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 338373 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 592 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен - 139500 мың теңге, облыстық бюджеттен - 15500 мың теңге, аудандық бюджеттен - 182781 мың теңге сомасында ескерілсін.";
28 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"28. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265737,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 457 мың теңге;
трансферттер түсімі – 258247,1 мың теңге;
2) шығындар – 266227,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 490,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 490,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490,1 мың теңге.";
30 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"30. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 243654,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 585 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан - 162000 тысяч тенге, из областного бюджета - 18000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 63069,1 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в следующей редакции:
"31. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 108475 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11838 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96017 тысяч тенге;
2) затраты – 110812,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2337,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2337,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2337,8 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в следующей редакции:
"33. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 83934 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 550 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 83384 тысяч тенге.";
пункт 34 изложить в следующей редакции:
"34. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82672,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 419 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79459,8 тысяч тенге;
2) затраты – 82983,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 311,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311,1 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 63794,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 471 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 63323,8 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в следующей редакции:
"37. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

"30. 2022 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 243654,1 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 585 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен - 162000 мың теңге, облыстық бюджеттен - 18000 мың теңге, аудандық бюджеттен 63069,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
31 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"31. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108475 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11838 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96017 мың теңге;
2) шығындар – 110812,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2337,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2337,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2337,8 мың теңге.";
33 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"33. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 83934 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 550 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 83384 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"34. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82672,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 419 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79459,8 мың теңге;
2) шығындар – 82983,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 311,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,1 мың теңге.";
36 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"36. 2022 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 63794,8 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 471 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 63323,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"37. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 126957,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19882 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 204 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106871,4 тысяч тенге;
2) затраты – 128699,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1741,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1741,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1741,7 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 99765,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 502 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан - 45000 тысяч тенге, из областного бюджета - 5000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 49263,4 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64468,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55173,8 тысяч тенге;
2) затраты – 64768,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 299,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 299,7 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 38399,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 790 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 37609,8 тысяч тенге.";
пункт 43 изложить в следующей редакции:
"43. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126940,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 576 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113126,2 тысяч тенге;
2) затраты – 132103 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5162,8 тысяч тенге;

1) кірістер – 126957,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106871,4 мың теңге;
2) шығындар – 128699,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1741,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1741,7 мың теңге.";
39 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"39. 2022 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 99765,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 502 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен - 45000 мың теңге, облыстық бюджеттен - 5000 мың теңге, аудандық бюджеттен 49263,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"40. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64468,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 157 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55173,8 мың теңге;
2) шығындар – 64768,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 299,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 299,7 мың теңге.";
42 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"42. 2022 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 38399,8 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 790 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 37609,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"43. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126940,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 576 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113126,2 мың теңге;
2) шығындар - 132103 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5162,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5162,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5162,8 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 98053,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 608 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 97445,2 тысяч тенге.";
пункт 46 изложить в следующей редакции:
"46. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 79173 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9840 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 309 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69024 тысяч тенге;
2) затраты – 81132,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1959,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1959,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1959,7 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в следующей редакции:
"48. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 54845 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 444 тысяч тенге, из областного бюджета – 9500 тысяч тенге, из районного бюджета - 44901 тысяч тенге.";
пункт 49 изложить в следующей редакции:
"49. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 103469,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92857,8 тысяч тенге;
2) затраты – 104167,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 697,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 697,9 тысяч тенге.";
пункт 51 изложить в следующей редакции:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5162,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5162,8 мың теңге.";
45 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"45. 2022 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 98053,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 608 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 97445,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
46 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"46. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 309 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69024 мың теңге;
2) шығындар – 81132,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1959,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1959,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1959,7 мың теңге.";
48 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"48. 2022 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 54845 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 444 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен -9500 мың теңге, аудандық бюджеттен 44901 мың теңге ескерілсін.";
49 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"49. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103469,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 607 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92857,8 мың теңге;
2) шығындар – 104167,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 697,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 697,9 мың теңге.";
51 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"51. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 72033,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 592 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 71441,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

"51. 2022 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 72033,8 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 592 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 71441,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.