О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11/197-VII "О бюджете Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2022 года № 16/256-VII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11/197-VІI "О бюджете Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 337452,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 251,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 293701,7 тысяч тенге;
2) затраты – 351929,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14476,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14476,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14476,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/197-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 16/256-VII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/197-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Қалбатау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 337452,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 251,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 293701,7 мың теңге;
2) шығындар – 351929,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14476,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14476,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14476,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.