О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №15-6 "О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2022-2024 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 сентября 2022 года № 23-5/7
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Карабулакского сельского округа Зайсанского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №15-6 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы - 58 979,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 679,7 тысяч тенге;
2)затраты - 59 362,7 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -383,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 383,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 383,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата

"2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №15-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 23-5/7 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №15-6 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 58 979,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –53 679,7 мың теңге;
2)шығындар – 59 362,7 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мыңтеңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -383,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 383,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 383,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімінің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев
Зайсан аудандық мәслихатының