О бюджете Шиликтинского сельского округа Зайсанского района на 2023-2025 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 27-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2023-2025 годысогласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 172 997,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 727,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 460,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 810,0 тысяч тенге;
2) затраты - 173 362,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -365,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 365,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.05.2023 № 01-03/VIII-4-9 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-13 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 174 352 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6106,00 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 167786,0 мың теңге;
2)шығындар – 174 717,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 (профицитті пайдалану) – 365,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 08.08.2023 № 01-03/VIII-8-9 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Шиликтинского сельского округа на 2023 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 44432,0 тысяч тенге.
2-1. Используемые остатки бюджетных средств 365,4 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.05.2023 № 01-03/VIII-4-9 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 44432,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
2-1. 365,4 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 15.05.2023 № 01-03/VIII-4-9 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).