О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/3-VII "О бюджете города Серебрянска на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 17/3-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете города Серебрянска на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/3-VII следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 157626,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32861,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 194,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124571,0 тысяч тенге;
2) затраты – 163069,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5443,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5443,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5443,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 59000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 17/3-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157626,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32861,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 194,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124571,0 мың теңге;
2) шығындар – 163069,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5443,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5443,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5443,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2022 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 59000,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.