О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/5-VII "О бюджете поселка Октябрьский на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 25/5-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете поселка Октябрьский на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/5-VII следующие изменения:
пункты 1, 2-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65498,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11622,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 443,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53432,4 тысяч тенге;
2) затраты – 67948,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2449,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2449,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2449,6 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 30252,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VII "2022-2024 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 25/5-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/5-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-1 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65498,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11622,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 443,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53432,4 мың теңге;
2) шығындар – 67948,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2449,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2449,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2449,6 мың теңге.
2-1. 2022 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 30252,4 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.