О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/8-VII "О бюджете Малеевского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2022 года № 28/3-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Малеевского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/8-VII следующие изменения:
Пункты 1, 2-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 186263,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7423,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178778,9 тысяч тенге;
2) затраты – 187401,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1137,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1137,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1137,6 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 7977,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.

Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/8-VII "2022-2024 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/3-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12/8-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-1 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186263,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7423,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –61,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178778,9 мың теңге;
2) шығындар – 187401,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1137,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1137,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1137,6 мың теңге.
2-1. 2022 жылға арналған Малеевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 7977,2 мың теңге сомасында трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.