О бюджете города Алтай на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 29/2-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Алтай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 593604,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 554240,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3920,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8444,0 тысяч тенге;
2) затраты – 616377,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22772,1 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22772,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22772,1 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/2-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 593604,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 554240,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3920,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8444,0 мың теңге;
2) шығындар – 616377,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22772,1 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22772,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22772,1 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2023 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 8444,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 8444,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 29 декабря 2022 года
№ 29/2-VII
Бюджет города Алтай на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 29/2- VII шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Алтай қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер