О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/146-VII "О бюджете Аксуского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 декабря 2022 года № 23/301-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/146-VІI "О бюджете Аксуского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 91 737,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 618,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 119,5 тысяч тенге;
2) затраты – 91 977,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 240,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 240,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств – 240,0 тысяч тенге.".
Приложения 1 утвержденное решением районного маслихата, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14/146-VII "2022-2024 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 23/301-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/146-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 91737,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 618,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 88 119,5 мың теңге;
2) шығындар – 91 977,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 240,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 240,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 240,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1- қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.