О бюджете Коробихинского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25/333-VII
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коробихинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 753,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 698,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 055,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 486,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 733,3 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/333-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 67 753,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 698,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 055,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 486,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1733,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 733,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 733,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2023 № 9/120-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Катон-Карагайского районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 30 декабря 2023 года
№25/333- VII
Бюджет Коробихинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2023 № 9/120-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 733,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 733,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 9/120-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 25/333- VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 9/120-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер