О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII "О бюджете Абайского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2022 года № 18/3-VII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Абайского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 80648,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2417,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 78231,0 тысяч тенге;
2) затраты - 81247,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 599,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 599,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 599,3 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 599,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь
Курчумского районного маслихата
М. Калелов
Приложение к решению
Курчумского районного
маслихата
от 21 апреля 2022 года № 18/3-VII
Приложение 1 к решению
Курчумского районного
маслихата
от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII
Бюджет Абайского сельского округа Курчумского района на 2022 год
Категория
Всего
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ

"Абай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/2-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 18/3-VII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/2-VII "Күршім ауданы Абай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Абай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 80648.0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2417,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 78231,0 мың теңге;
2) шығындар - 81247,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 599,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 599,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 599,3 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 599,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихат
хатшысы
М. Калелов
Күршім аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 21 сәуірдегі
№ 18/3-VII шешіміне қосымша
Күршім аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 15/2-VII шешіміне
1 қосымша
Күршім ауданының Абай ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Барлығы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1.КІРІСТЕР