О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/3-VII "О бюджете Курчумского района на 2022-2024 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 августа 2022 года № 21/2-VII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14/3-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 4555161,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления - 1939623,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6474,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2605064,3 тысяч тенге;
2) затраты - 5826403,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 149497,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 149497,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34634,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 75999,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 75999,0 тысяч тенге:
поступления займов - 114863,0 тысяч тенге;
погашение займов - 34634,0 тысяч тенге;

Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 тамыздағы № 21/2-VII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/3-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4555161,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1939623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6474,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 4000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2605064,3 мың теңге;
2) шығындар - 5826403,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 149497,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 149497,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 34634,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 75999,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 75999,0 мың теңге:
қарыздардың түсімі - 114863,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 34634,0 мың теңге;