О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 15/5-VII "О бюджете Бурановского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2022 года № 28/5-VII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Бурановского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 15/5-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 122159,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3590,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 118569,0 тысяч тенге;
2) затраты - 122592,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 433,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 433,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 433,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 433,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Боран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/5-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 28/5-VII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/5-VII "Күршім ауданы Боран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Боран ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 122159,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 118569,0 мың теңге;
2) шығындар - 122592,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 433,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 433,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 433,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 433,8 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.