О бюджете Курчумского района на 2023-2025 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 29/3-VII
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7090191,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3537481,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11376,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6698,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3534635,4 тысяч тенге;
2) затраты - 7801168,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 137524,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 181125,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43600,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 848501,3 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 848501,3 тысяч тенге:
поступления займов - 181125,0 тысяч тенге;
погашение займов – 43600,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 710977,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2023 № 12/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в районном бюджете объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в бюджет района на 2023 год в сумме 1678032,0 тысяч тенге, на 2024 год в сумме 866115,0 тысяч тенге, на 2025 год в сумме 675204,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты местного самоуправления в сумме 469242,0 тысяч тенге, в том числе:
Курчумскому сельскому округу - 62450,0 тысяч тенге;
Маркакольскому сельскому округу - 47420,0 тысяч тенге;
Сарыоленскому сельскому округу – 40323,0 тысяч тенге;
Калжырскому сельскому округу - 32998,0 тысяч тенге;
Бурановскому сельскому округу - 37478,0 тысяч тенге;
Калгутинскому сельскому округу - 36110,0 тысяч тенге;
Куйганскому сельскому округу - 38296,0 тысяч тенге;
Маралдинскому сельскому округу - 44282,0 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу - 39949,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу - 27312,0 тысяч тенге;
Балыкшинскому сельскому округу - 34516,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7090191,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3537481,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11376,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 6698,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3534635,4 мың теңге;
2) шығындар - 7801168,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 137524,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 181125,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 43600,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 848501,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 848501,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 181125,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 43600,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 710977,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 12/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2023 жылға берілген субвенция көлемі 1678032,0 мың теңге, 2024 жылға 866115,0 мың теңге, 2025 жылға 675204,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетте ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқаруға ауысатын субвенция көлемі 469242,0 мың теңге қаражатты, 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын, соның ішінде:
Күршім ауылдық округіне - 62450,0 мың теңге;
Марқакөл ауылдық округіне - 47420,0 мың теңге;
Сарыөлең ауылдық округіне - 40323,0 мың теңге;
Қалжыр ауылдық округіне - 32998,0 мың теңге;
Бурановскому ауылдық округіне - 37478,0 мың теңге;
Қалгуты ауылдық округіне - 36110,0 мың теңге;
Куйған ауылдық округіне - 38296,0 мың теңге;
Маралды ауылдық округіне - 44282,0 мың теңге;
Абай ауылдық округіне - 39949,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне - 27312,0 мың теңге;
Балықшы ауылдық округіне – 34516,0 мың теңге;

Тоскаинскому сельскому округу - 28108,0 тысяч тенге.
4. Принять к исполнению на 2023 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов в размере 100 процентов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 21/192-VI "Об областном бюджете на 2023-2025 годы".
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 50511,0 тысяч тенге.

Төсқайың ауылдық округіне - 28108,0 мың теңге.
4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/192-VI шешіміне сәйкес ауданның бюджетінде 2023 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз орындауға қабылдансын.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 50511,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам местного самоуправления на 2023 год определяется постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 692522,0 тысяч тенге.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 996914,0 тысяч тенге.

6. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілілікті өзін өзі басқаруға бөлінетін нысаналы трансферттер Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген 692522,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 996914,0 мың теңге дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын.

9. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 181125,0 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата М. Калелов
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 26 декабря 2022 года
№ 29/3-VII
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2023 № 12/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

9. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге 181125,0 мың теңгеге кредиттер қарастырылсын.
10. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының торағасы М. Қалелов
Күршім
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/3-VІI шешіміне 1қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 12/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

15513,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3643,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11870,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительская деятельность
15000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
15000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15000,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
836446,6
1
Социальное обеспечение
140997,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58248,8
005
Государственная адресная социальная помощь
58248,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
82748,2
010
Государственная адресная социальная помощь
82748,2
2
Социальная помощь
639439,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
194107,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
67178,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15340,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
332,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82699,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
18475,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалистами жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
10083,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
445332,0
004
Программа занятости
143855,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

15513,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3643,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11870,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
15000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
15000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15000,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
836446,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
140997,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58248,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
58248,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
82748,2
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
82748,2
2
Әлеуметтiк көмек
639439,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
194107,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
67178,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15340,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
332,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82699,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
18475,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
10083,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
445332,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143855,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

112,0
007
Оказание жилищной помощи
1008,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
436,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44933,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
152414,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
28807,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7220,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66547,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56010,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42738,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области занятости и реализации социальных программ для населения
33158,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
876,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1144,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7073,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организация
487,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
13272,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1036,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
8353,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3883,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2244141,6
1
Жилищное хозяйство
390512,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
390512,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

112,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1008,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
436,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44933,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
152414,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға Әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
28807,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
7220,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66547,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56010,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42738,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарлам аларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33158,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
876,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1144,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
7073,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
487,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
13272,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1036,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедекігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
8353,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3883,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2244141,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
390512,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
390512,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу

007
Капитальные расходы государственного органа
500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54290,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
53790,0
015
Капитальные расходы государственного органа
500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96047,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
88914,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7133,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
63569,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
63069,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организация
500,0
2
Оборона
38384,0
1
Военные нужды
20699,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20699,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20699,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
17685,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17685,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5782,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11903,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительская деятельность
15000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
15000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15000,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
813232,0
1
Социальное обеспечение
46730,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
46730,0
010
Государственная адресная социальная помощь
46730,0
2
Социальная помощь
750502,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54290,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53790,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96047,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88914,0
032
мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7133,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
63569,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63069,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
500,0
2
Қорғаныс
38384,0
1
Әскери мұқтаждар
20699,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20699,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20699,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
17685,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17685,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5782,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11903,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
15000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
15000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15000,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
15000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
813232,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
46730,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
46730,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
46730,0
2
Әлеуметтiк көмек
750502,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі