О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 12/2-VII "О бюджете Тарбагатайского района на 2022 - 2024 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 20/2-VII
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 12/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26137) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 832 531,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 623 889,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 061,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 201 581,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 874 632,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 111 124,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 183 780,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 72 656,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -153 224,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153 224,5 тысяч тенге;
поступление займов – 183 780,0 тысяч тенге;
погашение займов – 72 656,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 100,5 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата
А. Богырбаев
Приложение к
решению Тарбагатайского
районного маслихата

Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12/2-VII "2022-2024 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 шілдедегі № 20/2-VII шешімі
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12/2-VII "2022-2024 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26137 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 832 531,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 623 889,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 061,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 201 581,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 874 632,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 111 124,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 183 780,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 72 656,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153 224,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153 224,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 72 656,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 42 100,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Боғырбаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының