О бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 -2025 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 31/3-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 821,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 018,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 687,0 тысяч тенге;
2) затраты – 111 018,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 197,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 197,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 197,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.12.2023 № 10/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 72 692,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Тугылского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 8 995,0 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/3-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 821,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 018,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 82 687,0 мың теңге;
2) шығындар – 111 018,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 197,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 197,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 197,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.12.2023 № 10/4-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 72 692,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Тұғыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 8 995,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.08.2023 № 6/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3-1. Используемые остатки бюджетных средств 1 197,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.08.2023 № 6/3-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.08.2023 № 6/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 1 197,8мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.08.2023 № 6/3-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата А. Богырбаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от 30 декабря 2022
года № 31/3-VII
Бюджет Тугылского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.12.2023 № 10/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы А. Богырбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/3-VII шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Тұғыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.12.2023 № 10/4-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР