О бюджете Куйганского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 31/8-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы в том числе на 2023 год в согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы – 55 765,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 350,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 415,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 577,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -812,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 812,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 812,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.12.2023 № 10/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Куйганского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 33 317,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Куйганского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 3 800,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.08.2023 № 6/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құйған ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/8-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Құйған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 765,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 350,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 415,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 577,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -812,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 812,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 812,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 11.12.2023 № 10/9-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құйған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33 317,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Құйған ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 13 000,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 4/8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3-1. Используемые свободные остатки бюджетных средств 812,0 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.05.2023 № 4/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата А. Богырбаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата

3-1. 812,0 мың теңге бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдаланылуы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 4/8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы А. Богырбаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

от 30 декабря 2022 года
№ 31/8-VII
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.05.2023 № 4/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. ЗАТРАТЫ
812,0
01
Государственные услуги общего характера
812,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
812,0

2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/8-VII шешіміне 4-қосымша
Бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдаланылуы
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 4/8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. ШЫҒЫНДАР
812,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
812,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
812,0