О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2022-2024 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2022 года № 158
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35137,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5709,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 390,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35598,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 460,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 460,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 460,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36198,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6806,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29392,0 тысячи тенге;
2) затраты – 37629,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1431,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1431,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылдың 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 158 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35137,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5709,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 390,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29025,0 мың теңге;
2) шығындар – 35598,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 460,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 460,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 460,2 мың теңге.";
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36198,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6806,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29392,0 мың теңге;
2) шығындар – 37629,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1431,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1431,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 482,9 тысяч тенге.".
приложения 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 10 июня 2022 года № 158
Приложение № 4 к решению
Уланского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 126
Бюджет Айыртауского сельского округа Уланского района на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
2
3
4
5
I.ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 482,9 мың теңге.".
аталған шешімінің 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 34, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 158 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 126 шешіміне № 4 қосымша
Ұлан ауданының Айыртау ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР