О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2022-2024 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2022 года № 170
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40345,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8107,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32238,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41646,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1301,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1301,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62235,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6227,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1159,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54848,7 тысяч тенге;
2) затраты – 62556,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -321,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 321,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылдың 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 170 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40345,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32238,0 мың теңге;
2) шығындар – 41646,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1301,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1301,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301,7 мың теңге.";
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62235,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6227,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1159,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54848,7 мың теңге;
2) шығындар – 62556,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -321,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 321,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 482,9 тысяч тенге.".
приложения 1,10, 22,25, 28, 34, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уланского районного маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 22 июля 2022 года
№ 170
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 482,9 мың теңге.".
аталған шешімінің 1, 10, 22, 25, 28, 34, 43, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 22 шілдедегі
№ 170 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың