О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2022-2024 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 199
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 126 "О бюджете поселков и сельских округов Уланского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38400,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6762,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38860,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 460,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 460,2 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 460,2 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52826,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7724,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54257,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1431,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1431,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылдың 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 199 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ұлан аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 126 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38400,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6762,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29025,0 мың теңге;
2) шығындар – 38860,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -460,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 460,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 460,2 мың теңге.";
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52826,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7724,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45102,0 мың теңге;
2) шығындар – 54257,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1431,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1431,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 482,9 тысяч тенге.".
приложения 4, 7, 10, 13, 19, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Г. Калиева
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 25 ноября 2022 года
№ 199
Приложение № 4 к решению
Уланского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 482,9 мың теңге.";
аталған шешімінің 4, 7, 10, 13, 19, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 199 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың