О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/3-VII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2022-2024 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2022 года № 24/2-VII
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №14/3-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 507 852,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 388 121,0 тысяча тенге;
2) затраты – 517 176,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 324,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 324,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 324,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 318 769,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 136,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 163,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 973,0 тысячи тенге;
2) затраты – 74 300,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 24/2-VII шешімі
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/3-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 507 852,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –119 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 388 121,0 мың теңге;
2) шығындар – 517 176,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 324,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 324,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 324,5 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 318 769,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 136,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 973,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 300,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -164,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 164,0 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 6 632,0 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 141 323,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 508,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 117 655,0 тысяч тенге;
2) затраты – 145 742,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 419,9 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 68 817,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 166,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61 086,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 76 080,0 тысяч тенге;
2) затраты – 139 387,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 221,0 тысяча тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 164,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 164,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджетінде 6 632,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 141 323,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 117 655,0 мың теңге;
2) шығындар – 145 742,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 419,9 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджетінде 68 817,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі көзделсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 137 166,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 76 080,0 мың теңге;
2) шығындар – 139 387,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) –- 2 221,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 2 221,0 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 221,0 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Предусмотреть в бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 72 372,0 тысячи тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 592,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 71 097,0 тысяч тенге;
2) затраты – 78 569,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 977,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 977,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 977,6 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Предусмотреть в бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 36 938,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 175 807,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 261,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 158,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 169 388,0 тысяч тенге;
2) затраты – 178 066,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 259,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 221,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 221,0 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Вавилон ауылдық округінің бюджетінде 72 372,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 592,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 6 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71 097,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 569,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 977,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 977,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 977,6 мың теңге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 36 938,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –175 807,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 261,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 158,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 169 388,0 мың теңге;
2) шығындар – 178 066,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 259,8 мың теңге;

"28. Предусмотреть в бюджете Каменевского сельского округа Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 18 523,0 тысячи тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 338,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 46 722,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 082,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 744,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 744,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 744,0 тысячи тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Предусмотреть в бюджете Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 16 501,0 тысяча тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 952,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 439,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 597,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 751,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 799,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 799,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 799,7 тысяч тенге.";
пункт 34 изложить в новой редакции:

"28. Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округінің бюджетінде 18 523,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
29-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 338,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 46 722,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 082,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 744,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 744,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 744,0 мың теңге.";
31-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджетінде 16 501,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
32-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2022-2024 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 952,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 597,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 916,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 751,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 799,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 799,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 799,7 мың теңге теңге.";
34-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"34. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 34 026,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19,22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

"34. Разин ауылдық округінің бюджетінде 34 026,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы М. Желдыбаев
Шемонаиха
аудандық мәслихатының