О районном бюджете района Самар на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 8-2
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 128 454,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 471 488,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 605,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 025,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 524 983,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4 264 774,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 28 594,9 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 805,1 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 190 524,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – – 190 524,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41 400,0 тенге;
погашение займов – 12 805,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 319,8 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28.11.2023 № 7-2/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Принять к исполнению на 2023 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от декабря 2022 года № 21/192- VII "Об областном бюджете на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №14).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций и трансфертов, передаваемых их районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в общей сумме 607 889,4 тысяч тенге, в том числе:

2023-2025 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Самар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 128 454,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 471 488,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 605,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 025,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 524983,9 мың теңге;
2) шығындар – 4 264 774,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 28 594,9 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 400,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –12 805,1 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 190 524,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
- 190 524,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 41 400,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 805,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 319,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-2/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы желтоқсандағы № 21/192- VII шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14 тіркелген) белгіленген 2023 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 607 889,4 мың теңге сомасында аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі қарастырылсын, оның ішінде:

- Аккалинский сельский округ 69 961,9 тысяч тенге;
- Бастаушинский сельский округ 35 229,0 тыс. тенге;
- Кулынжонский сельский округ 113 778,3 тысяч тенге;
- Мариногорский сельский округ 63 713,1 тысяч тенге;
- Миролюбовский сельский округ 45 969,0 тысяч тенге;
- Палатцынский сельский округ 62 537,3 тысяч тенге;
- Самарский сельский округ 148 051,8 тысяч тенге;
- Сарыбелский сельский округ 68 649,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28.11.2023 № 7-2/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

- Аққала ауылдық округі 69 961,9 мың теңге;
- Бастаушы ауылдық округі 35 229,0 мың теңге;
- Құлынжон ауылдық округі 113 778,3 мың теңге;
- Мариногор ауылдық округі 63 713,1 мың теңге;
- Миролюбов ауылдық округі 45 969,0 мың теңге;
- Палатцы ауылдық округі 62 537,3 мың теңге;
- Самара ауылдық округі 148 051,8 мың теңге;
- Сарыбел ауылдық округі 68 649,0 мың теңге;
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-2/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 17 084,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата района Самар ВосточноКазахстанской области от 13.09.2023 № 5-2/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Самар
Восточно-Казахстанской области
Г. Шаймарданова
Приложение № 1 к решению
маслихата района Самар

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 17 084,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 13.09.2023 № 5-2/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5.Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы мәслихатының хатшысы
Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының

4 264 774,2
01
Государственные услуги общего характера
1 195 655,7
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
459 984,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
40 555,8
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
40 555,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
419 429,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
188 937,0
003
Капитальные расходы государственного органа
37 086,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
193 405,3
2
Финансовая деятельность
1 386,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 386,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
686,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
734 284,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
40 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
39 678,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
428 069,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 371,1
015
Капитальные расходы государственного органа
1 008,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
383 690,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238 323,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46 049,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 075,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
190 199,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
27 013,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
25 387,6
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты

4 264 774,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1 195 655,7
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
459 984,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
40 555,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40 555,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
419 429,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
188 937,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
37 086,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
193 405,3
2
Қаржылық қызмет
1 386,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 386,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
686,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
734 284,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
40 878,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 678,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
428 069,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 371,1
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 008,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
383 690,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238 323,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 049,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 075,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
190 199,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
27 013,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 387,6
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу

1 626,0
02
Оборона
11 360,9
1
Военные нужды
4 242,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 242,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 242,4
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
7 118,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 118,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 004,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 114,1
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 300,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
5 300,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 300,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
384 544,5
1
Социальное обеспечение
75 846,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 686,2
005
Государственная адресная социальная помощь
27 686,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
48 159,8
010
Государственная адресная социальная помощь
48 159,8
2
Социальная помощь
295 092,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88 325,3
004
Программа занятости
1 509,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
450,2
007
Оказание жилищной помощи
1 113,8
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
441,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68 299,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
16 511,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

1 626,0
02
Қорғаныс
11 360,9
1
Әскери мұқтаждар
4 242,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 242,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 242,4
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
7 118,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 118,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 004,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 114,1
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 300,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
5 300,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 300,0
019
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
5 300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
384 544,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75 846,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 686,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
27 686,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
48 159,8
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 159,8
2
Әлеуметтiк көмек
295 092,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 325,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 509,0
006
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
450,2
007
Тұрғын үй көмегін көрсету
1 113,8
009
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
0,0
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
441,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
68 299,3
017
Мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу, жестау тілі маманы, жеке көмекшілер қызметтерін ұсыну
16 511,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

206 766,8
004
Программа занятости
49 053,6
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 197,8
007
Оказание жилищной помощи
1 349,8
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 149,2
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 293,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 962,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
28 702,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 058,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 606,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 906,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11 178,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
728,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
0,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 700,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 450,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
250,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 234 620,0
1
Жилищное хозяйство
322 500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
322 500,0
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
171 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

206 766,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 053,6
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 197,8
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 349,8
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 149,2
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 293,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 962,5
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
28 702,0
023
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 058,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 606,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 906,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 178,4
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
728,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 700,0
018
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
1 450,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
250,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 234 620,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
322 500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
322 500,0
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
0,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
171 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру