О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2022 года № 22-1
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №12 -1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26231) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 953 399 тысячи тенге:
налоговые поступления – 567 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 172 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 367 472 тысяч тенге;
2) затраты – 5 123 112 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 855 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 87 295 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 440 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 218 568 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
218 568 тысячи тенге:
поступление займов – 87 295 тысячи тенге;
погашение займов – 38 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 713 тысяч тенге.
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 97 692 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района."
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-1 12022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 22-1 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26231 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 953 399 мың теңге:
салықтық түсімдер – 567 725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 172 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 367 472 мың теңге;
2) шығындар – 5 123 112 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 855 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 87 295 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 440 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218 568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 87 295 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 713 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 97 692 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

144 565
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
76 540
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
55 070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29 315
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23 746
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 009
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
21 470
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 735
6
Земельные отношения
21 436
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 436
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 815
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 299
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 299
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 299
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 862
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 862
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 862
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25 862
12
Транспорт и коммуникации
151 130
1
Автомобильный транспорт
151 130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
151 130
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19 750
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
10 849
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
120 531
13
Прочие
210 741
9
Прочие
210 741
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

144 565
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
76 540
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
55 070
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 315
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23 746
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 009
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21 470
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 470
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 735
6
Жер қатынастары
21 436
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 436
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 815
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22 299
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 299
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 299
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 862
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 862
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 862
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 862
12
Көлiк және коммуникация
151 130
1
Автомобиль көлiгi
151 130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
151 130
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19 750
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
10 849
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
120 531
13
Басқалар
210 741
9
Басқалар
210 741
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі