О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №14-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2022-2024 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2022 года № 26-2
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №14-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1.Утвердить бюджет Борсинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –46 224 тысячи тенге:
налоговые поступления – 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 45 344 тысячи тенге;
2) затраты – 46 932 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 708 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 708 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 708 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 9 декабря 2022 года №26-2
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №14-2
Бюджет Борсинского сельского округа на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Жәнібек аудандық маслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 26-2 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-2 "2022 – 2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Борсы ауылдық округіңің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 224 мың теңге:
салықтық түсімдер – 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 344 мың теңге;
2) шығындар – 46 932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 708 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 708 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 708 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
9 желтоқсандағы № 26-2
шешіміне қосымша
Жәнібек аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы №14-2
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Борсы ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6