О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2023–2025 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 28-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 124 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 904 тысячи тенге;
2) затраты – 43 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге; погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 534 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.11.2023 № 13-8 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2023 жылдарға арналған Тау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 –қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 124 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 904 мың теңге;
2) шығындар – 43 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 534 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 13-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Поступления в бюджет Тауского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №27-1 "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы".
3. Установить на 2023 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 7 200 тысяч тенге.
4.Учесть в бюджете Тауского сельского округа на 2023 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 31 299 тысяч тенге.
4.Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 28-8
Бюджет Тауского сельского округа на 2023 год

2. 2023 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №27-1 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2023 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 7 200 мың теңге сомасында белгіленсін.
4.2023 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 31 299 мың теңге көлемінде ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 28-8 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджеті