О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 20-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зеленовского районного маслихата"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 17-25. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 7 июня 2024 года № 15-29
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 07.06.2024 № 15-29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зеленовского районного маслихата" от 28 марта 2018 года №20-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5164) следующие изменения:
наименование решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года №13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2018 года № 16299), маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек.";
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зеленовского районного маслихата", утвержденной указанным решением:
правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Утверждена
решением маслихата
района Бәйтерек
от 28 марта 2018 года №20-8";
наименование методики изложить в следующей редакции:
"Методика оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Бәйтерек";
в пункте 1 слова "Аппарат Зеленовского районного маслихата" заменить словами "Аппарат маслихата района Бәйтерек";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы №20-8 "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 17-25 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 15-29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 07.06.2024 № 15-29 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы №20-8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5164 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылы 1 ақпанда № 16299 тіркелді) бұйрығына сәйкес, Бәйтерек ауданы мәслихат ШЕШТІ:";
1 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының 2018 жылғы
28 наурыздағы №20–8
шешімімен бекітілген";
әдістеме атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесі";
1 - тармақта "Зеленов аудандық мәслихатының аппараты" деген сөздер "Бәйтерек ауданы мәслихатының аппараты" деген сөздермен ауыстырылсын";
5 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 40 настоящей Методики.";
пункт 42 исключить;
правый верхний угол приложения 1 изложить в следующей редакции:
Приложение 1
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения " Аппарат
маслихата района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения " Аппарат
маслихата района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения " Аппарат
маслихата района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения " Аппарат
маслихата района Бәйтерек";
правый верхний угол приложения 5 изложить в следующей редакции:
"Приложение 5
к методике оценки деятельности
административных
государственных служащих
корпуса "Б" государственного
учреждения "Аппарат маслихата
района Бәйтерек".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования..
Секретарь маслихата Н.Хайруллин

"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
41-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"41. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және (немесе) мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 40-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
42-тармақ алынып тасталсын;
1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б"
корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
1-қосымша";
2-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б"
корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
2-қосымша";
3-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б"
корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
3-қосымша";
4-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б"
корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
4-қосымша";
5-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы
мәслихатының аппараты"
мемлекеттік мекемесінің "Б"
корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін бағалау әдістемесіне
5-қосымша".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н.Хайруллин