О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 28 декабря 2021 года № 12-22 "О бюджете Щаповского сельского округа района Бәйтерек на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2022 года № 23-22
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 28 декабря 2021 года №12-22 "О бюджете Щаповского сельского округа района Бәйтерек на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Щаповского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 083 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 615 тысяч тенге;
2) затраты – 72 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 392 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 392 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 392 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Н.Хайруллин
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 6 декабря 2022 года №23-22
Приложение -1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 28 декабря 2021 года №12-22
Бюджет Щаповского сельского округа на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-22 "2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 23-22 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-22 "2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 67 615 мың теңге;
2) шығындар – 72 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 392 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 392 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н.Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№23-22 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№12-22 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы