О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-8 "О бюджете Болашакского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 22-5
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 29 декабря 2021 года №13-8 "О бюджете Болашакского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Болашакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 053 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 370 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 683 тысячи тенге;
2) затраты – 49 175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 122 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 122 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата С.Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 15 сентября 2022 года №22-5
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 13-8
Бюджет Болашакского сельского округа на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-8 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Болашақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 22-5 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-8 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Болашақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 053 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 47 683 мың теңге;
2) шығындар – 49 175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -122 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 122 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 15 қыркүйектегі
№22-5 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-8 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы