О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-14 "О бюджете Карасуского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2022 года № 25-14
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 29 декабря 2021 года №13-14 "О бюджете Карасуского сельского округа Казталовского района на 2022-2024 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 117 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 002 тысячи тенге;
2) затраты – 39 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 101 тысяча тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата С.Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 6 декабря 2022 года №25-14
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 13-14
Бюджет Карасуского сельского округа на 2022 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-14 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 25-14 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-14 "2022-2024 жылдарға арналған Казталов ауданының Қарасу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 117 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 002 мың теңге;
2) шығындар – 39 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№25-14 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-14 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы