О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 27-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 985 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 045 тысяч тенге;
2) затраты – 41 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.11.2023 №10-12 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет Акпатерского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 21 декабря 2022 года №26-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджете Акпатерского сельского округа на 2023 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 34 854 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 985 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 045 мың теңге;
2) шығындар – 41 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 10-12 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы №26-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2023 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 34 854 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

5. Поручить постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата С.Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №27-12
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.11.2023 №10-12 (вводится в действие с 01.01.2023).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27-12 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 10-12 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы