О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года №18-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2022-2024 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 мая 2022 года № 23-1
Таскалинский районный маслихат Западно Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 29 декабря 2021 года №18-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 470 442 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 766 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 438 840 тысяч тенге;
2) затраты – 474 727 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 285 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 285 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 285 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
" 4. Учесть в бюджете сельских округов на 2022 год следующие поступления из районного бюджета:
1) целевые трансферты за счет средств:
республиканского бюджета в сумме 12 111 тысяч тенге;
областного бюджета в сумме 91 386 тысяч тенге;
районного бюджета в сумме 99 096 тысяч тенге;
2) субвенции – 236 247 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу – 20 338 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу – 22 333 тысячи тенге;
Достыкскому сельскому округу – 19 505 тысяч тенге;
Казахстанскому сельскому округу – 21 724 тысячи тенге;
Косщинскому сельскому округу – 21 109 тысяч тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 20 925 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 19 207 тысяч тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 66 249 тысяч тенге;
Чижинскому сельскому округу – 24 857 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании Постановления акимата Таскалинского района.".

Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 мамырдағы № 23-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №18-1 "2022-2024 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтердің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 470 442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 30 836 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 766 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 438 840 мың теңге;
2) шығындар – 474 727 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4 285 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 285 теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1) нысаналы трансферттер есебінен:
республикалық бюджеттен - 12 111 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен - 91 386 мың теңге сомасында;
аудандық бюджеттен - 99 096 мың теңге сомасында;
2) субвенциялар – 236 247 мың теңге, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне - 20 338 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне - 22 333 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 19 505 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне - 21 724 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне - 21 109 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне - 20 925 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 19 207 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне - 66 249 мың теңге;
Шежін ауылдық округіне - 24 857 мың теңге.
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".