О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2021 года №18-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2022-2024 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2022 года № 20-1
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2021 года №18-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2021 года №18-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2022-2024 годы" изложить в новой редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 521 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 941 тысяча тенге;
2) затраты – 57 881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 360 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 626 тысяч тенге:
налоговые поступления – 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 726 тысяч тенге;
2) затраты – 35 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №18-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 20-1 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №18-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №18-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешімі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 521 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 941 мың теңге;
2) шығындар – 57 881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 360 мың теңге.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 626 мың теңге:
салықтық түсімдер – 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 726 мың теңге;
2) шығындар – 35 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -993 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 993 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 993 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 751 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 366 тысяч тенге;
2) затраты – 55 751 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.
4. Утвердить бюджет Анкатинского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 649 тысяч тенге:
налоговые поступления – 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 949 тысяч тенге;
2) затраты – 38 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -364 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 364 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет Богдановского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 135 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 105 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 030 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 993 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 993 мың теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 751 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 366 мың теңге;
2) шығындар – 55 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Аңқаты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 649 мың теңге:
салықтық түсімдер – 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 949 мың теңге;
2) шығындар – 38 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 364 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 364 мың теңге.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Богдановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 135 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 030 мың теңге;

1) доходы – 93 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 168 тысяч тенге;
2) затраты – 102 942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 244 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 244 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 244 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет Покатиловского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 515 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 415 тысяч тенге;
2) затраты – 37 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -591 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 591 тысяча тенге.
10. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 872 тысячи тенге:
налоговые поступления – 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 422 тысячи тенге;
2) затраты – 34 943 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -71 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 71 тысяча тенге.

1) кірістер – 93 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 67 168 мың теңге;
2) шығындар – 102 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 244 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 244 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 244 мың теңге.
9. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Покатиловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 515 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 415 мың теңге;
2) шығындар – 37 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 591 мың теңге.
10. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 872 мың теңге:
салықтық түсімдер – 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 422 мың теңге;
2) шығындар – 34 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -71 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета – -510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 510 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 837 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 637 тысяч тенге;
2) затраты – 44 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 813 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 813 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 379 тысяч тенге:
налоговые поступления – 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 679 тысяч тенге;
2) затраты – 37 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 767 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 тысяч тенге.
16. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год поступление субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 474 506 тысяч тенге, в том числе:
1) Акжаикский сельский округ – 35 712 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 37 502 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 24 792 тысячи тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 23 693 тысячи тенге;
5) Долинский сельский округ – 32 975 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 510 мың теңге.
14. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Шағатай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41 және 42-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 837 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 637 мың теңге;
2) шығындар – 44 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -813 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 813 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 813 мың теңге.
15. 2022-2024 жылдарға арналған Теректі ауданының Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44 және 45-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 379 мың теңге:
салықтық түсімдер – 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 679 мың теңге;
2) шығындар – 37 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 767 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 мың теңге.
16. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 474 506 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) Ақжайық ауылдық округі – 35 712 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 37 502 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 24 792 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 23 693 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 32 975 мың теңге;

6) Богдановский сельский округ – 25 429 тысяч тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 24 582 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 46 572 тысячи тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 22 945 тысячи тенге;
10) Приреченский сельский округ – 24 754 тысячи тенге;
11) Узункольский сельский округ – 26 218 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 61 155 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 22 991 тысяча тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 26 999 тысяч тенге;
15) Чаганский сельский округ – 38 187 тысяч тенге.
17. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета, в том числе:
из республиканского бюджета в общей сумме 24 505 тысяч тенге:
1) Акжаикский сельский округ – 2 243 тысячи тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 832 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 1 180 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 1 647 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 1 535 тысяч тенге;
6) Богдановский сельский округ – 2 341 тысяча тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 1 700 тысяч тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 1 391 тысяча тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 1 233 тысячи тенге;
10) Приреченский сельский округ – 1 381 тысяча тенге;
11) Узункольский сельский округ – 1 869 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 2 103 тысячи тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 1 289 тысяч тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 1 946 тысяч тенге;
15) Чаганский сельский округ – 1 815 тысяч тенге.
из областного бюджета в общей сумме 179 725 тысяч тенге:
1) Акжаикский сельский округ – 14 986 тысяч тенге;
2) Аксуатский сельский округ – 13 032 тысячи тенге;
3) Анкатинский сельский округ – 10 977 тысяч тенге;
4) Аксогумский сельский округ – 8 386 тысяч тенге;
5) Долинский сельский округ – 12 305 тысяч тенге;
6) Богдановский сельский округ – 8 260 тысяча тенге;
7) Новопавловский сельский округ – 8 323 тысячи тенге;
8) Подстепновский сельский округ – 19 205 тысяч тенге;
9) Покатиловский сельский округ – 11 237 тысяч тенге;
10) Приреченский сельский округ – 8 287 тысяч тенге;
11) Узункольский сельский округ – 8 765 тысяч тенге;
12) Федоровский сельский округ – 16 277 тысяч тенге;
13) Шалкарский сельский округ – 11 399 тысяч тенге;
14) Шагатайский сельский округ – 12 692 тысячи тенге;
15) Чаганский сельский округ – 15 594 тысячи тенге.
18. Поручить постоянным комиссиям Теректинского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.";

6) Богдановка ауылдық округі – 25 429 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 24 582 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 46 572 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 22 945 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 24 754 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 26 218 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 61 155 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 22 991 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 26 999 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 38 187 мың теңге.
17. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, соның ішінде:
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 24 505 мың теңге:
1) Ақжайық ауылдық округі – 2 243 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 832 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 1 180 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 1 647 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 1 535 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 2 341 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 1 700 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 1 391 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 1 233 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 1 381 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 1 869 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 2 103 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 1 289 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 1 946 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 1 815 мың теңге.
облыстық бюджеттен жалпы сомасы 179 725 мың теңге:
1) Ақжайық ауылдық округі – 14 986 мың теңге;
2) Ақсуат ауылдық округі – 13 032 мың теңге;
3) Аңқаты ауылдық округі – 10 977 мың теңге;
4) Ақсоғым ауылдық округі – 8 386 мың теңге;
5) Долин ауылдық округі – 12 305 мың теңге;
6) Богдановка ауылдық округі – 8 260 мың теңге;
7) Новопавлов ауылдық округі – 8 323 мың теңге;
8) Подстепный ауылдық округі – 19 205 мың теңге;
9) Покатиловка ауылдық округі – 11 237 мың теңге;
10) Приречный ауылдық округі – 8 287 мың теңге;
11) Ұзынкөл ауылдық округі – 8 765 мың теңге;
12) Федоров ауылдық округі – 16 277 мың теңге;
13) Шалқар ауылдық округі – 11 399 мың теңге;
14) Шағатай ауылдық округі – 12 692 мың теңге;
15) Шаған ауылдық округі – 15 594 мың теңге.
18. Теректі аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
19. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.";

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 к данному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 17 марта 2022 года № 20-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 декабря 2021 года № 18-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

көрсетілген шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45- қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 наурыздағы
№20-1 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№18-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы