О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №16-6 "О бюджете Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 33-8
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №16-6 "О бюджете Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 723 тысяч тенге:
налоговые поступления – 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 028 тысяч тенге;
2) затраты – 39 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -212 тысячитенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 212 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 212 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в сельском бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 2 418 тысяч тенге:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-6 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 33-8 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-6 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 723 мың теңге:
салықтық түсімдер – 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 028 мың теңге;
2) шығындар – 39 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -212 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 212 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 212 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. Ауылдық бюджетте 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 418 мың теңге ескерілсін:

на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 2 418 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата С.Казиев
Приложение к решению
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №16-6
Бюджет Ащысайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 2 418 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Казиев
Шешімге қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 16-6
шешіміне 1- қосымша
2022 жылға арналған Ащысай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы