О внесении изменений в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2022 года № 126/26-7 "О бюджете села Тайтобе на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 1 августа 2023 года № 37/7-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "О бюджете села Тайтобе на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 126/26-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176785) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 421,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 804,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 617,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 172,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Қосшы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №126/26-7 "Тайтөбе ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 1 тамыздағы № 37/7-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №126/26-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176785 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 421,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 804,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 617,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 172,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 751,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 751,9 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Косшы А.Куатбеков
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 1 августа 2023 года
№ 37/7-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 751,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 751,9 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 1 тамыздағы
№ 37/7-8 шешіміне
1-қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының