О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № С-25/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 9 июня 2023 года № С-4/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № С-25/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 090 109,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 284 371,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 214 826,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 753 257,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 837 655,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 893 708,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 144 655,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 217 105,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 658 944,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 658 944,0 тысячи тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 122 117,8 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 2 950,0 тысяч тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 23 730,3 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 14 210,6 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 2 479,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 78 747,9 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 3 000,0 тысячи тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 3 000,0 тысячи тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 671 379,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 574 827,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 96 552,0 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и 2022 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 48 321,0 тысяча тенге, на строительство жилья в сумме 1 127 211,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге, а также, предусмотреть досрочное погашение бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 54 584,4 тысячи тенге.";

Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № С-4/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 090 109,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 284 371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 826,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 753 257,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 837 655,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 893 708,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 144 655,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 217 105,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 658 944,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 658 944,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 122 117,8 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 2 950,0 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 23 730,3 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 14 210,6 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 2 479,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 78 747,9 мың теңге сомасында;
2) 3 000,0 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 3 000,0 мың теңге сомасында;
3) 671 379,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 574 827,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 96 552,0 мың теңге сомасында.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 48 321,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 127 211,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 және 2022 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін, сонымен қатар, республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу 54 584,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.";

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кокшетауского городского
маслихата восьмого созыва
Д.Акимов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата
от 9 июня 2023 года
№ С-4/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Городской бюджет на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сегізінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы
Д.Әкімов
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 9 маусымдағы
№ С-4/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

84 842,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
609 281,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
263 843,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
345 437,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
161 299,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
161 299,0
02
Оборона
3 859 244,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3859244,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
50 055,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 809 188,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
333 677,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
333 677,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
333 677,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 144 258,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
374 586,0
010
Государственная адресная социальная помощь
374 586,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
59 371,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
59 371,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 878 042,6
004
Программа занятости
527 246,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 011,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 790,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

84 842,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
609 281,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
263 843,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
345 437,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
161 299,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
161 299,0
02
Қорғаныс
3 859 244,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 859 244,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
50 055,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 809 188,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
333 677,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
333 677,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
333 677,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 144 258,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
374 586,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
374 586,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
59 371,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
59 371,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 878 042,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
527 246,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 011,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 790,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

460 188,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
153 532,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
407 779,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
188 787,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
96 509,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
832 259,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
175 533,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
629 026,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
25 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 101 099,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 795 340,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 797 023,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 817 210,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 181 106,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
361 151,9
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
110 000,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 100,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
69 832,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
169 219,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 543 228,8
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 543 228,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
465 239,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
353 260,6
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
51 389,8
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

460 188,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
153 532,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
407 779,2
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
188787,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
96 509,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
832 259,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
175 533,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
629 026,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 101 099,1
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 795 340,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 797 023,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 817 210,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1 181 106,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
361 151,9
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
110 000,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
12 100,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
69 832,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
169 219,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 543 228,8
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 543 228,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
465 239,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
353 260,6
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
51 389,8
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

620 595,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
620 595,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 863,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
10,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 853,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32 853,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
262 571,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
91 232,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
91 232,2
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
171 339,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
171 339,0
12
Транспорт и коммуникации
5 839 249,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4684935,6
020
Развитие транспортной инфраструктуры
1 359 782,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
132 561,0
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 159 653,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
32 939,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 154 314,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 154 314,0
13
Прочие
1 099 235,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
20 124,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
20 124,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
456 500,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
6 500,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
450 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
622 611,6
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года

620 595,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
620 595,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 863,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
10,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 853,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32 853,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
262 571,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
91 232,2
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 232,2
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
171 339,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
171 339,0
12
Көлiк және коммуникация
5 839 249,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 684 935,6
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 359 782,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132 561,0
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
3 159 653,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
32 939,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 154 314,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 154 314,0
13
Басқалар
1 099 235,6
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
20 124,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
20 124,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
456 500,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
6 500,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
450 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
622 611,6
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (Наружные сети газоснабжения)
11 649,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А,Б,В,Г,Д) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
45 387,0

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабыдықтау желілері)
11 649,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы сумен жабыдықтау және канализация желілері, жылумен жыбдықтау)
45 387,0

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А,Б,В,Г,Д) (Наружные сети электроснабжения)
52 465,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау
600 000,0
Строительство сетей электроснабжения в г. Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее м-на Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы электр жабыдықтау желілері)
52 465,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
600 000,0
Көкшетау қаласының электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы (38,6 га жер телімінде) Көктем шағын ауданының солтүстігінде. КЛ-10 кВ-дан ТП-10/0,4 кВ-қа төсеу"

101 017,0
Бюджетные кредиты
72 450,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
72 450,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
72 450,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата
от 9 июня 2023 года
№ С-4/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2023 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

101 017,0
Бюджеттік кредиттер
72 450,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
72 450,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
72 450,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 9 маусымдағы
№ С-4/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
5- қосымша
2023 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

12 762 847,0
Целевые текущие трансферты
5 784 403,8
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 013 271,3
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
155 677,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
602 812,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
15 612,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
200 586,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
10 419,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
12 916,8
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
11 350,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1 000,0
На субсидии на переезд для кандасов
2 898,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
4 428 034,5
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
13 971,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайлау (вторая очередь) города Кокшетау
200 000,0
Устройство прожекторных матч межквартальных территорий
100 000,0
Изъятие земельных участков под строительство парка победы в районе Вечного огня
110 000,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
20 000,0
Регистрация объектов кондоминиума в городе Кокшетау
69 832,0
Средний ремонт дороги улицы А.Затаевича в городе Кокшетау
403 540,0
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Кокшетау
1 500 000,0
Устройство тротуаров в городе Кокшетау
300 000,0
Средний ремонт автомобильного моста по улице Ашимова через железную дорогу в городе Кокшетау
396 788,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
554 314,0
Техническое обследование тепловых сетей города Кокшетау
59 589,5
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр г.Кокшетау
50 000,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик города Кокшетау
150 000,0
Средний ремонт дорог ул. Маяковского, ул. Л. Чайкиной, ул. Акана в поселке Застанционный г. Кокшетау
300 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Сейфуллина (от ул.Желтоксан до ул. Сейфуллина д.62), мкр. Нурлы-Кош, проулок №3 (между улицами Сейфуллина и Мир2) в с.Красный Яр, г. Кокшетау

12 762 847,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 784 403,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 013 271,3
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
155 677,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
602 812,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 612,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
200 586,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 419,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
12 916,8
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
11 350,5
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
2 898,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 428 034,5
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
13 971,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
200 000,0
Кварталаралық аумақтардың прожекторлық діңгектерінің құрылысы
100 000,0
Мәңгілік алау ауданында Жеңіс саябағын салуға жер учаскелерін алып қою
110 000,0
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
20 000,0
Көкшетау қаласында кондоминиум объектілерін тіркеу
69 832,0
Көкшетау қаласындағы А.Затаевич көшесінің жолын орташа жөндеу
403 540,0
Көкшетау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
1 500 000,0
Көкшетау қаласында тротуарларды орнату
300 000,0
Көкшетау қаласындағы темір жол арқылы өтетін Бәйкен Әшімов көшесіндегі автомобиль көпірін орташа жөндеу
396 788,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
554 314,0
Көкшетау қаласының жылу желілерін техникалық тексеру
59 589,5
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылындағы Тәуелсіздік көшесін әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру
50 000,0
Көкшетау қаласының Бейбітшілік шағын ауданындағы жолдарды орташа жөндеу
150 000,0
Көкшетау қаласы Застанционный кентіндегі Маяковский, Чайкина, Ақан көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
300 000,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, №3 жолақ (Сейфуллин және Мира көшелерінің арасында), Нұрлы-Қош шағын ауданы, Сейфуллин көшесінің (Желтоқсан көшесінен Сейфуллин көшесі, 62 үйге дейін) асфальтбетон жабыны бар жолдарын орташа жөндеу

100 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Достык, улица СПТУ-9, улица Новоселова (от ул.Мира до ул.Абая), Новоселова (от Умышева до Болашак), улица Садовая, улица Абильмажинова и Достык), улица Умышева (от дома 80 до дома 90) в с.Красный Яр, г. Кокшетау
100 000,0
Аппарат акима города Кокшетау
61 859,0
На приобретение помещений, зданий, сооружений
61 859,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
114 239,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
114 239,0
Отдел строительства города Кокшетау
167 000,0
На приобретение жилья
167 000,0
Трансферты на развитие
6 269 033,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
1 285 373,9
Реконструкция дороги от улицы ШоканаУалиханова до путепровода через ж/д в г. Кокшетау Акмолинской области
499 310,0
Строительство перекрестка на автодорогу Астана -Петропавловск с устройством подъездной дороги 300 п/м
243 712,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до мкр.Сарыарка в г.Кокшетау Акмолинской области
42 351,9
Реконструкция дороги ул. М.Габдуллина от ул. Акана Серэ до ул. Уалиханова в г. Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
4 983 659,3
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
1 500 000,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный г.Кокшетау Акмолинской области
10 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
50 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
306 661,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
320 289,2
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
41 552,0
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)
322 130,2
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 4). (Без наружных инженерных сетей)

100 000,0
Көкшетау қ., Красный Яр ауылы, Достық көшесі, СПТУ-9 көшесі, Новоселов көшесі (Мира көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (Умышев көшесінен Болашақ көшесіне дейін), Садовая көшесі, Абильмажинов және Достық көшелері, Умышев көшесі (80-ші үйден 90-шы үйге дейін) асфальт жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
61 859,0
Үй-жайларды, ғимараттарды құрылыстарды сатып алуға
61 859,0
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
114 239,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
114 239,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
167 000,0
Тұрғын үй сатып алуға
167 000,0
Дамытуға трансферттер
6 269 033,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 285 373,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Шоқан Уәлиханов көшесінен темір жолы арқылы өтетін жол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңарту
499 310,0
300 п/м кірме жол құрылғысымен Астана-Петропавл автожолында қиылысты салу
243 712,0
Ескі әуежайдан Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы ш/а дейін Сарыарқа, Ақмола облысының Көкшетау қаласында
42 351,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі М. Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 983 659,3
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
1 500 000,0
Көкшетау қаласы Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
50 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
306 661,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
320 289,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
41 552,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскесінде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
322 130,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үйлер салу (4-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)

137 905,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
93 965,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (Наружные сети газоснабжения)
2 795,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
123 861,9
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
78 508,4
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
65 411,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
466 417,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А. Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау
330 240,6
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 от ТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкена Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
226 343,4
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
25 262,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 426,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
500 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
139 746,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 3)" (без наружных инженерных сетей)
180 000,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее мкр. Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)

137 905,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
93 965,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (А,Б,В,Г,Д- позиция) (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
2 795,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесіндегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
123 861,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кезек) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
78 508,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігінде магистральдық инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде).(Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
65 411,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60 га учаскесінде электромен жабдықтау) құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
466 417,0
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
330 240,6
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
226 343,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
25 262,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 426,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
500 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
139 746,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (3-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
180 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері) сегіз көппәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу

10 427,7
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (поз.1,2,3) севернее микрорайона Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
3 427,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети газоснабжения)
21 022,4
Строительство сетей электроснабжения в г. Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее м-на Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
11 268,0
Бюджетные кредиты
709 410,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
709 410,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
709 410,0

10 427,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағынауданының солтүстігіндегі 5 қабатты үш тұрғын үйге Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (поз.1,2,3)
3 427,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері" (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
21 022,4
Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) көктем м солтүстігінде электрмен жабдықтау желілерін салу. КЛ-10 кВ ТП-10/0,4 кВ дейін төсеу
11 268,0
Бюджеттік кредиттер
709 410,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
709 410,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
709 410,0