О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № С-25/2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2023 года № С-8/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № С-25/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 621 824,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 064 624,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 288 288,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 899 541,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 13 369 370,6 тысяч тенге;
2) затраты – 66 340 309,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 144 658,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 217 108,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 573 826,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 573 826,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 134 114,3 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 11 902,7 тысячи тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 35 211,1 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 10 350,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 1 577,8 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 75 072,7 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 32 677, 3 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 7 284,5 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 8 971,2 тысяча тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 10 922,0 тысячи тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 499,6 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 671 379,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 574 827,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 96 552,0 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и 2022 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 48 324,9 тысячи тенге, на строительство жилья в сумме 1 127 211,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге, а также, предусмотреть досрочное погашение бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 54 584,4 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № С-8/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 621 824,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 064 624,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 288,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 899 541,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 369 370,6 мың теңге;
2) шығындар – 66 340 309,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 144 655,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 217 108,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 573 826,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 573 826,1 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 134 114,3 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 11 902,7 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 35 211,1 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 10 350,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 1 577,8 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 75 072,7 мың теңге сомасында;
2) 32 677,3 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 7 284,5 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 8 971,2 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 10 922,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 499,6 мың теңге сомасында;
3) 671 379,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 574 827,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 96 552,0 мың теңге сомасында.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 48 324,9 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 127 211,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 және 2022 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін, сонымен қатар, республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу 54 584,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 462 328,0 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 60,5 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 50,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 224,0 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 666,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 74 327,5 тысяч тенге.";

"9. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 462 328,0 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
60,5 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
50,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
224,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 666,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
74 327,5 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата
города Кокшетау
Д.Акимов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 24 ноября 2023 года
№ С-8/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Городской бюджет на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 24 қарашадағы
№ С-8/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

92 794,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12 356,0
040
Развитие объектов государственных органов
12 356,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
120 451,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
120 451,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
165 282,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
165 282,0
02
Оборона
5 175 637,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5175637,6
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
56 323,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 119 314,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
253 976,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
253 976,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
253 976,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 845 075,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
449 020,9
010
Государственная адресная социальная помощь
449 020,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110 209,5
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
110 209,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 449 990,7
004
Программа занятости
144 516,9
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 371,3
007
Оказание жилищной помощи
11 000,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 900,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
449 928,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

92 794,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 356,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
12 356,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
120 451,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 451,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
165 282,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 282,0
02
Қорғаныс
5 175 637,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 175 637,6
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
56 323,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 119 314,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
253 976,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
253 976,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
253 976,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 845 075,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
449 020,9
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
449 020,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110 209,5
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
110 209,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 449 990,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144 516,9
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 371,3
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 000,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 900,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
449 928,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

150 420,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
411 344,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
188 787,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 692,4
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
16 030,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
835 854,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 180,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
134 322,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
699 352,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 698 089,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247 151,6
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
77 931,7
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
169 219,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 532 901,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 377 116,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 743 831,5
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 059 953,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
352 000,0
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
151 627,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
78 177,5
003
Капитальные расходы государственного органа
3 617,6
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
69 832,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
450 307,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
371 010,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

150 420,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
411 344,2
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
188787,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 692,4
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
16 030,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
835 854,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 180,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
134 322,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
699 352,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 698 089,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247 151,6
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
77 931,7
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
169 219,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 532 901,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 377 116,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 743 831,5
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 059 953,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
352 000,0
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151 627,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 177,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 617,6
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
69 832,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
450 307,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
371 010,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (Наружные сети газоснабжения)
10 515,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В,Г,Д) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
43 072,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В,Г,Д) (Наружные сети электроснабжения)
49 789,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау
600 000,0
Строительство сетей электроснабжения в городе Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
95 864,0
Бюджетные кредиты
72 450,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
72 450,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
72 450,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 24 ноября 2023 года
№ С-8/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
17 041 718,9
Целевые текущие трансферты
6 028 760,8
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 136 454,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
118 632,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
672 834,3
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
15 352,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
275 020,9
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
10 419,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
12 916,8
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
11 350,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1 000,0
На субсидии на переезд для кандасов
2 898,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабыдықтау желілері)
10 515,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы сумен жабыдықтау және канализация желілері, жылумен жыбдықтау)
43 072,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскесінде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы электр жабыдықтау желілері)
49 789,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
600 000,0
Көкшетау қаласының электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы (38,6 га жер телімінде) Көктем шағын ауданының солтүстігінде КЛ-10 кВ-дан ТП-10/0,4 кВ-қа төсеу"
95 864,0
Бюджеттік кредиттер
72 450,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
72 450,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
72 450,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 24 қарашадағы
№ С-8/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
5- қосымша
2023 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
17 041 718,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 028 760,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 136 454,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
118 632,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
672 834,3
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 352,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
275 020,9
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 419,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
12 916,8
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
11 350,5
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
2 898,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге

16 030,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 653 527,8
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
23 971,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайлау (вторая очередь) города Кокшетау
200 000,0
Устройство прожекторных матч межквартальных территорий
100 000,0
Изъятие земельных участков под строительство парка победы в районе Вечного огня
77 931,7
Средний ремонт дороги улицы А.Затаевича в городе Кокшетау
70 523,1
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Кокшетау
1 500 000,0
Средний ремонт автомобильного моста по улице Байкена Ашимова через железную дорогу в городе Кокшетау
396 788,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
554 314,0
Техническое обследование тепловых сетей города Кокшетау
30 000,0
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр города Кокшетау
50 000,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик города Кокшетау
150 000,0
Средний ремонт дорог улицы В. Маяковского, улицы Л. Чайкиной, улицы Акана серэ в поселке Застанционный г. Кокшетау
300 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улицы Сакена Сейфуллина (от улицы Желтоксан до улицы Сакена Сейфуллина д.62), микрорайона Нурлы-Кош, проулок №3 (между улицами Сейфуллина и Мир2) в селе Красный Яр, города Кокшетау
100 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улицы Достык, улицы СПТУ-9, улицы Новоселова (от улицы Мира до улицы Абая), Новоселова (от Умышева до Болашак), улица Садовая, улица Абильмажинова и Достык), улица Умышева (от дома 80 до дома 90) в селе Красный Яр, города Кокшетау
100 000,0
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
69 832,0
Регистрация объектов кондоминиума в городе Кокшетау
69 832,0
Аппарат акима города Кокшетау
889 447,0
На приобретение помещений, зданий, сооружений
311 859,0
Ремонт дымовой трубы (2 ед.)
328 421,8
Замена РМХ (2 ед.)
140 000,0
Замена насосов (3 ед.)
109 166,2
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
112 500,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
112 500,0
Отдел строительства города Кокшетау
167 000,0
На приобретение жилья
167 000,0
Трансферты на развитие
6 388 662,1
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 525 370,7
Реконструкция дороги от улицы ШоканаУалиханова до путепровода через ж/д в городе Кокшетау Акмолинской области

16 030,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 653 527,8
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
23 971,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
200 000,0
Кварталаралық аумақтардың прожекторлық діңгектерінің құрылысы
100 000,0
Мәңгілік алау ауданында Жеңіс саябағын салуға жер учаскелерін алып қою
77 931,7
Көкшетау қаласындағы А.Затаевич көшесінің жолын орташа жөндеу
70 523,1
Көкшетау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
1 500 000,0
Көкшетау қаласындағы темір жол арқылы өтетін Бәйкен Әшімов көшесіндегі автомобиль көпірін орташа жөндеу
396 788,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
554 314,0
Көкшетау қаласының жылу желілерін техникалық тексеру
30 000,0
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылындағы Тәуелсіздік көшесін әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру
50 000,0
Көкшетау қаласының Бейбітшілік шағын ауданындағы жолдарды орташа жөндеу
150 000,0
Көкшетау қаласы Застанционный кентіндегі Маяковский, Чайкина, Ақан көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
300 000,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, №3 жолақ (Сәкен Сейфуллин және Мира көшелерінің арасында), Нұрлы-көш шағын ауданы, Сәкен Сейфуллин көшесінің (Желтоқсан көшесінен Сәкен Сейфуллин көшесі, 62 үйге дейін) асфальтбетон жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, Достық көшесі, СПТУ-9 көшесі, Новоселов көшесі (Мира көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (Умышев көшесінен Болашақ көшесіне дейін), Садовая көшесі, Абильмажинов және Достық көшелері, Умышев көшесі (80-ші үйден 90-шы үйге дейін) асфальт жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69 832,0
Көкшетау қаласында кондоминиум объектілерін тіркеу
69 832,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
889 447,0
Үй-жайларды, ғимараттарды құрылыстарды сатып алуға
311 859,0
Түтін мұржасын жөндеу (2 бірлік)
328 421,8
МҚР ауыстыру (2 бірлік)
140 000,0
Сорғыларды ауыстыру (3 бірлік)
109 166,2
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
112 500,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
112 500,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
167 000,0
Тұрғын үй сатып алуға
167 000,0
Дамытуға трансферттер
6 388 662,1
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 525 370,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Шоқан Уәлиханов көшесінен темір жолы арқылы өтетін жол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңарту

499 310,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
42 351,9
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
500 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
200 000,0
Строительства дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (2 очередь)
283 708,8
Отдел строительства города Кокшетау
4 863 291,4
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
1 500 000,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
10 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
150 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
293 171,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
166 654,6
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
117 964,9
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)
255 758,4
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
46 983,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
263 825,7
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
78 508,4
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)

499 310,0
Ескі әуежайдан Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы Сарыарқа шағын ауданына дейін, Ақмола облысының Көкшетау қаласында
42 351,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Шоқан Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
200 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталағы қиылысына дейін Қопа көлі жағалауы бойымен жолдың құрылысы (2 кезек)
283 708,8
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 863 291,4
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
1 500 000,0
Көкшетау қаласы Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
150 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
293 171,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
166 654,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
117 964,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскесінде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
255 758,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
46 983,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесіндегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
263 825,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1, 2, 3 кезек) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
78 508,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігінде магистральдық инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде).(Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)

65 411,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
466 417,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А. Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау
330 240,6
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 от ТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкена Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
226 343,4
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
25 262,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
1,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
450 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
139 746,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 3)" (без наружных инженерных сетей)
180 000,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
3 427,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети газоснабжения)
20 113,0
Строительство сетей электроснабжения в городе Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
10 643,6
Корректировка проектно-сметной документации "Реконструкция системы водоснабжения и водоотведения г.Кокшетау" Строительство канализационных очистных сооружений производительностью 50 тыс.м3 в сутки в городе Кокшетау (Корректировка 2)"
62 819,3
Реконструкция паталого-анатомического корпуса по адресу: Акмолинская область города Кокшетау, улица Каныша Сатпаева, №85
1,0
Бюджетные кредиты
4 624 296,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
4 624 296,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
4 624 296,0

65 411,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60 га учаскесінде электрмен жабдықтау) құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
466 417,0
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
330 240,6
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
226 343,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
25 262,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
450 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
139 746,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (3-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
180 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 5 қабатты үш тұрғын үйге Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (позициялар 1,2,3)
3 427,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері" (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
20 113,0
Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) Көктем шағын ауданының солтүстігінде электрмен жабдықтау желілерін салу. КЛ-10 кВ ТП-10/0,4 кВ дейін төсеу
10 643,6
"Көкшетау қаласын сумен жабдықтау және су бұру жүйесін реконструкциялау "Жобалау-сметалық құжаттамасын түзету Көкшетау қаласында өнімділігі тәулігіне 50 мың м3 кәріз тазарту құрылыстарын салу" Жобалау-сметалық құжаттаманы түзету (2-Түзету)
62 819,3
Көкшетау каласы Ақмола облысы Қаныш Сәтпаев көшесі №85 мекенжайындағы паталого-анатомиялық корпусты қайта жаңарту
1,0
Бюджеттік кредиттер
4 624 296,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 624 296,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
4 624 296,0