О бюджете Красноярского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № С-10/6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –1 350 005,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80 653,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала– 710,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 268 642,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 359 226,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № С-10/6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 350 005,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80 653,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 710,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –1 268 642,0 мың теңге;
2) шығындар –1 359 226,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 221,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 221,8 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.09.2024 № С-15/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа на 2024 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме 577 412,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 221,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 221,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.09.2024 № С-15/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 577 412,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенция ескерілсін.

3. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Кокшетау Д.Акимов
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қалалық
мәслихатының

9706,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
приобретение финансовых активов
0,0
Поступление от продажи финансовых активов государства
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ С-10/6
Целевые текущие трансферты из областного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
261 084,0
1
Устройство воркаут площадки в селе Красный Яр
20 000,0
2
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
241 084,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Сейфулинна (от улицы Желтоксан до улицы Сейфуллина д.62) м-н Нурлы Кош, проулок №3 (между ул. Сейфуллина-Мира 2) в селе Красный Яр города Кокшетау
144 181,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Достык, СПТУ-9, ул.Новоселова (от улицы Мира до улицы Абая), Новоселова ( от д.80 до д.90), проулок между ул.Абильмажинова и ул.Достык в селе Красный Яр города Кокшетау
96 903,0

9706,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-10/6 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округі бюджетіне, облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
Барлығы
261 084,0
1
Красный Яр ауылында воркаут алаңын орнату
20 000,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, соның ішінде:
241 084,0
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Сейфуллин көшесі (Желтоқсан көшесінен Сейфуллин көшесіне дейін 62-үй) Нұрлы көш ш.а., №3 (Сейфуллин-Мир 2 көшелері арасында) асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеу
144 181,0
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Достық көшесі, СПТУ-9, Новоселов көшесі (Мир көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (80-үйден 90-үйге дейін), Абильмажинов көшесі мен Достық көшесі арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
96 903,0