О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-22/9 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 мая 2023 года № 8С-2/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-22/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу н
а 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 700,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 876,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 340,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 156 448,7 тысячи тенге;
2) затраты – 176 698,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 997,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 997,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 565,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 201 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 347,7 тысяч тенге;
2) затраты – 211 104,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 538,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 102,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 590 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 786 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 188 726,3 тысяч тенге;
2) затраты – 202 373,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 270,8 тысячи тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-22/9 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 8С-2/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-22/9 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169 700,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 876,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 340,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 156 448,7 мың теңге;
2) шығындар – 176 698,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 997,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 997,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204 565,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 201 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 347,7 мың теңге;
2) шығындар – 211 104,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538,4 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 102,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 590 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 786 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 188 726,3 мың теңге;
2) шығындар – 202 373,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 270,8 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 270,8 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 939,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 248 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 890 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 801,2 тысяч тенге;
2) затраты – 136 775,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 836,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 836,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 150,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 220 347,2 тысяч тенге;
2) затраты – 224 736,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 586,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 866,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 373,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 346,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38 941,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 74,4 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74,4 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 156 658,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 431,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 55 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 270,8 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 939,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 248 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 125 801,2 мың теңге;
2) шығындар – 136 775,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 836,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 836,3 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 224 150,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 220 347,2 мың теңге;
2) шығындар – 224 736,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 586,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 866,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 373,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 346,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 941,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74,4 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2023-2025 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156 658,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 431,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;