О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-22/9 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2023 года № 8С-8/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-22/9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 210 714,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 775,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 340,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 194 509,3 тысяч тенге;
2) затраты – 217 712 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 997,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 997,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 494 761,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 138,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 467 553,1 тысячи тенге;
2) затраты – 501 559 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 797,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 797,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 210 811,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 049,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 786 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 187 975,5 тысяч тенге;
2) затраты – 212 082,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 270,8 тысяч тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-22/9 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 8С-8/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-22/9 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210 714,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 775,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 340,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 194 509,3 мың теңге;
2) шығындар – 217 712 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 997,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 997,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 494 761,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 138,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 467 553,1 мың теңге;
2) шығындар – 501 559 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 797,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 797,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210 811,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 049,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 786 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 187 975,5 мың теңге;
2) шығындар – 212 082,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 270,8 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 270,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 753,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 884,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 979,4 тысяч тенге;
2) затраты – 137 589,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 836,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 836,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 240 747,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 464,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236 083,1 тысячи тенге;
2) затраты – 241 333,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 586,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 411,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 925,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 339,3 тысяч тенге;
2) затраты – 61 486,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 74,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74,4 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 164 506,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 958,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 270,8 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 753,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 883,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 124 979,7 мың теңге;
2) шығындар – 137 589,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 836,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 836,3 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 240 747,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 464,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 236 083,1 мың теңге;
2) шығындар – 241 333,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 586,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 411,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 925,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 339,3 мың теңге;
2) шығындар – 61 486,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74,4 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2023-2025 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 164 506,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 958,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 162 547,6 тысяч тенге;
2) затраты – 164 769,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 262,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 262,8 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 993 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 491,2 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 501,8 тысяч тенге;
2) затраты – 94 719,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 162 547,6 мың теңге;
2) шығындар – 164 769,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 262,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 262,8 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2023-2025 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 993 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 491,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 501,8 мың теңге;
2) шығындар – 94 719,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 726,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 726,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель городского маслихата О.Джагпаров
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 726,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 726,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатың төрағасы О.Жағыпаров
Степногорск қалалық
мәслихатының