О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № С 32-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2023 года № С 4-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С 32-1, следующие изменения:
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 394,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 194,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 200,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 394,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000,2 тысяч тенге.";
приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № С 4-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023-2025 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 394,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 194,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 200,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 394,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 000,2 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 000,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.