О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № С 32-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2023 года № С 9-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С 32-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 658 713,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143 128,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 65 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 450 585,9 тысяч тенге;
2) затраты – 669 714,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 000,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 421,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 322,2 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 3 453,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 646,3 тысяч тенге;
2) затраты – 109 596,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 174,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 174,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 769,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 883,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 146,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 739,2 тысяч тенге;
2) затраты – 74 405,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -636,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 636,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № С 9-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 658 713,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 143 128,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 65 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 450 585,9 мың теңге;
2) шығындар – 669 714,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -11 000,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 11 000,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 421,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 322,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 3 453,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 646,3 мың теңге;
2) шығындар – 109 596,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 174,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 174,7 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 769,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 883,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 146,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 739,2 мың теңге;
2) шығындар – 74 405,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -636,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 636,2 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 27 сентября 2023 года
№ С 9-2
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата
от 26 декабря 2022 года

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 қыркүйектегі
№ С 9-2 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы