О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С 13-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 723 328,3 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 268 339,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117 806,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 337 085,3 тысяч тенге:
2) затраты – 777 044,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 716,3 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 723 328,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 268 339,7 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 96,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117 806,5, мың теңге;
трансферттер түсімдері – 337 085,3 мың теңге:
2) шығындар – 777 044,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53 716,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 716,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2024 № С 31-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города районного значения предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 716,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 25.11.2024 № С 31-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қала бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала әкімінің шешімімен анықталады.

2-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета города районного значения предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.08.2024 № С 26-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

2-1. Аудандық маңызы бар қала бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.08.2024 № С 26-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының