О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С 13-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 638 856,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 272 843,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 49 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 316 613,4 тысяч тенге;
2) затраты – 692 572,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 638 856,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 272 843,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 49 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 316 613,4 мың теңге;
2) шығындар – 692 572,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53 716,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 716,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2024 № С 23-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города районного значения предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения.

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -53 716,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 53 716,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2024 № С 23-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қала бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала әкімінің шешімімен анықталады.