О бюджете города Атбасар на 2024-2026 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С 10/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 596 325,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 476 447,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 473,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 75 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 659 106,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 781,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 781,1 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/3 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 596 325,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 476 447,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 473,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 659 106,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62 781,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 781,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 62 781,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 29.04.2024 № 8С 15/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете города Атбасар на 2024 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 139 217 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 781,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 29.04.2024 № 8С 15/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 139 217 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/3
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 29.04.2024 № 8С 15/3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
75 000,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
75 000,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Атбасар
75 000,0

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/3 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 29.04.2024 № 8С 15/3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
75 000,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 000,0
Атбасар қаласының көше-жол желісін жолдары ағымдағы жөндеуге
75 000,0