О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/14 "О бюджете села Борисовка на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2023 года № 8С 2/11
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете села Борисовка на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Борисовка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 263,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 169,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –112 094,0 тысяч тенге;
2) затраты – 121 278,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 015,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 015,0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 015,0 тенге;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 20 апреля
2023 года № 8С 2/11
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С 26/16
Бюджет села Борисовка на 2023 год
Категория
Сумма,
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
119 763,0
1
Hалоговые поступления
7 169,0,0
01
Подоходный налог
270,0
2
Индивидуальный подоходный налог
270,0
04
Налоги на собственность

Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/14 "2023-2025 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 8С 2/11 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 263,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 169,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 112 094,0 мың теңге;
2) шығындар – 121 278,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 015,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 015,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 015,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 8С 2/11 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/14 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Борисовка ауылының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер
119 263,0
1
Салықтықтүсімдер
7 169,0
01
Табыссалығы
270,0
2
Жеке табыссалығы
270,0
04
Меншікке салынатын салықтар